»  FUSUMA
»  LAMPY
»  MEBLE
»  NOŻE
»  OGRÓD
»  PARAWANY
»  POŚCIEL
»  ROLETY
»  UPOMINKI
FUTONY/ MATERACE
wszystkie materace podlegają sprzedaży indywidualnej. wykonujemy je każdorazowo pod indywidualne zamówienie Klienta- kupując futon kupujecie Państwo usługę wyprodukowania materaca.

Futon to ekologiczny materac do spania wypełniony warstwami zgrzeblonej surowej bawełny i obszyty wytrzymałym materiałem płóciennym również ze 100% bawełny. Pierwowzorem materaca Futon jest tradycyjny japoński materac wynaleziony ponad 400 lat temu. W języku japońskim słowo FUTON oznacza po prostu "posłanie".

Głównym atutem futonu są wyjątkowo komfortowe warunki snu. Futon oferuje stabilne i wygodne podparcie dla naszego kręgosłupa i pleców. Naturalny splot wypełnienia bawełnianego zapewnia materacowi nieodzowną sprężystość. Poprzez dodanie środkowej warstwy pianki, lateksu lub płyty z włókien kokosu uzyskuje się różne stopnie sprężystości i podparcia od miękkiego to twardego. W przeciwieństwie do materaca z materiałów syntetycznych Futon wspomaga utrzymanie równomiernej temperatury naszego ciała podczas snu. Naturalna bawełna wewnątrz materaca "oddycha" czyli pozwala na cyrkulację powietrza. Ponadto materac, który składa się tylko i wyłącznie ze 100% bawełny pozwoli na komfort snu tym z Państwa, którzy cierpią na alergie wywołane kontaktem z syntetycznymi materiałami. Futon jest optymalnym materacem dla konesera snu na miarę XXI wieku: ergonomiczny, ekologiczny oraz przyjazny dla otoczenia i zdrowia.Podkategorie:
Futon 80 zima/lato - futon materac japoński
Futon 80 zima/lato
Futon 85  -
Futon 85
Futon kokos  -
Futon kokos
Futon latex -
Futon latex
Futon Latex Kokos 1000 -
Futon Latex Kokos 1000
Futon standard -
Futon standard
Materac VISCO